Msze św. w niedziele:
10.00 – Suma Parafialna;

Msze św. w dni powszednie w styczniu
od pn. do pt. o 7.30 i 16.00
w soboty o 7.30 i 18.00

e-mail: jkuch@poczta.onet.pl

8 stycznia 2018

Olga Szomańska

koncert kolęd

OLGA SZOMAŃSKA "KOLĘDOWA" - KONCERT ŚWIĄTECZNY - Hadrian Filip Tabęcki / Jacek Subociałło / Marcin Partyka/  - piano
Koncert Olgi Szomańskiej "Kolędowa" to przede wszystkim najpiękniejsze polskie oraz światowe kolędy i pastorałki: Lulajże Jezuniu, Cicha noc, W żłobie leży, Bóg się rodzi, Dzisiaj w Betlejem, Jezus Malusieńki, Wśród nocnej ciszy.
W tym niezwykłym świątecznym koncercie usłyszymy również nastrojowe utwory Zbigniewa Preisnera (Całą noc padał śnieg, Kolęda dla nieobecnych), nowe akustyczne wersje przebojów Piotra Rubika (Miłość to wierność wyborowi, Strumień, Niech mówią że, to nie jest miłość) oraz Anny German (A kiedy wszystko zgaśnie), a także wybrane utwory z autorskiej płyty "Nówka".
                                                                             ***
Olga Szomańska - wokalistka, aktorka, laureatka „SuperJedynki” Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki Sopot oraz Festiwalu „Top Trendy” za piosenkę „Niech mówią, że to nie jest miłość” (z oratorium „Tu es Petrus” Piotra Rubika).
Obecnie występuje m.in. w widowisku muzycznym „Krzyżacy rock-opera” w roli Danuśki Jurandówny, w Krakowskim Teatrze Variete w musicalu „Legalna blondynka” w roli fryzjerki Paulette oraz w Teatrze Muzycznym w Poznaniu w musicalu „Zakonnica w przebraniu” jako Deloris van Cartier.
Jest laureatką drugiego miejsca w VI edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Szerszej publiczności znana jako Marzenka Laskowska z serialu „M jak Miłość”.
Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej w niedzielę, 21 stycznia o 13.00 w naszym kościele.

Koncert kolęd

Wigilia wspólnoty SNE Wieczernik