11.00 (dodatkowa - w czasie pandemii)

5 lutego 2021

Uwielbienie 24 (link do transmisji)

U24

Uwielbienie 24H

Będzie moc i chwała!
Budujmy razem Boże Królestwo na ziemi!

Tym razem U24 odbędzie się w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku i będzie w całości transmitowane online.

Czas nieustannego 24 godzinnego muzycznego wielbienia.

Dlaczego tak? Bo muzyka porusza serca, otwiera na Słowo, jest niezwykłym darem, który pomaga nam zbliżać się do Bożej miłości. Wspieranie na Pomorzu aktywności muzyków w Kościele, zachęcanie do wielbienia, we wspólnocie i w codzienności - to nasze powołanie i nasza służba, dlatego już po raz czwarty chcemy zaprosić Was na Uwielbienie 24H.

Start 13 lutego o godzinie 9:00, zakończenie 14 lutego o godz. 9:00.

Tym razem, we współpracy z Trójmiejskim Uwielbieniem, za organizację wydarzenia odpowiedzialna jest Gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji, dla której charyzmatyczna modlitwa uwielbienia stanowi szczególnie preferowaną formę modlitwy wspólnotowej.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji U24 zostało zaczerpnięte z Pieśni nad Pieśniami i brzmi: „Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości” (Pnp 8,7). Ma ono podwójny wymiar. Z  jednej strony ukazuje ogrom miłości Boga do każdego człowieka. Miłości której nie są w stanie zalać „złe” wody: negatywnych informacji, wzajemnych podziałów, słabości i ograniczeń, obaw i lęków czy izolacji wywołanej pandemią. Z drugiej strony wydarzenie przypada na dzień zakochanych. Słowo przypomina nam zatem, że źródłem prawdziwiej i silnej miłości międzyludzkiej, która jest w stanie przetrwać najtrudniejsze chwile jest właśnie Bóg.

Zapraszamy do wspólnego wielbienia!

Jeżeli możesz, to wesprzyj nas materialnie na pokrycie kosztów organizacji wydarzenia. Link do zrzutki:

Wydarzenie będzie odbywało się w dolnym kościele, w którym na dzień obecny (16 stycznia) obowiązuje limit 40 osób. Jeżeli chcesz wziąć udział na żywo, prosimy, aby dostosować się do aktualnych obostrzeń sanitarnych związanych z COVID-19.

W godzinach 5.00 - 6.00 rano w niedzielę uwielbienie poprowadzi nasza Wspólnota Wieczernik.

Link do transmisji: https://youtu.be/GXDN7d3P8so

ks. Proboszcz