16.00 (w styczniu od pn do pt), w sobotę o 18.00

17 listopada 2022

Rekolekcje "Pod prąd" u nas

Działający przy naszej parafii trójmiejski oddział wspólnoty "Strumienie życia" organizuje rekolekcje „Pod Prąd”, które przeznaczone są dla szerokiej grupy mężczyzn i kobiet, którzy potrzebują pomocy w związku ze swoją płciowością i relacjami.

Podstawą tego programu jest uniwersalna ludzka potrzeba by dawać i otrzymywać miłość. Jednocząc się w tym dążeniu doświadczamy jak Boża łaska przywraca nasze prawdziwe „ja” i jak Boża prawda prowadzi i kształtuje nas w podróży ku lepszemu kochaniu bliźnich. Drogowskazem na tej drodze jest Krzyż Chrystusa, wskazujący na Tego, który oczyszcza, leczy i zachęca nas do kroczenia do przodu.

Podczas każdego spotkania jest czas na Eucharystię, uwielbienie, nauczanie ze świadectwem, modlitwę wspólną oraz spotkanie w małych grupach dzielenia i modlitwy.

Tematyka spotkań:

1. Niezawodna miłość
  2. Stańmy w prawdzie – Jezus i nasze prawdziwe „ja”
  3. Krzyż i nieprawdziwe „ja” – Dajmy się uratować
  4. Dajmy się oczyścić – Krzyż i wyznanie grzechów
  5. Dajmy się uzdrowić – Jezus bierze nasze rany na krzyż
  6. Odnajdywanie bezpieczeństwa w miłości Ojca
  7. Kochać innych
  8. Wyjść poza swoje zranienia

TERMIN

• 21-22 stycznia 2023
  • 25-26 lutego 2023
    Konieczny jest udział w całości programu.

MIEJSCE

• Dom parafialny parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej, al. Marynarki Polskiej 148, Gdańsk

KOSZT

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach to kwota 490 zł (2 weekendy, zaliczka w kwocie 90 zł płatna przelewem po potwierdzeniu zgłoszenia, pozostała kwota płatna w gotówce pierwszego dnia rekolekcji);  obejmuje koszty organizacyjne, obiady w soboty i niedziele; kawa, herbata, poczęstunek oraz podręcznik uczestnika.

W przypadku odwołania rekolekcji zaliczka zostanie zwrócona.

ZGŁOSZENIA

Prosimy o dokonywanie zapisów wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie www.strumieniezycia.pl

KWALIFIKACJA

O zakwalifikowaniu do programu decyduje przede wszystkim osobista motywacja, kolejność zgłoszeń oraz zaakceptowanie regulaminu spotkań.

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu: strumienie.gda@gmail.com

Rekolekcje “Pod prąd” stanowią doskonałe wprowadzenie do przeżycia rekolekcji “Uzdrowienie relacji w Chrystusie”, które to pomagają zejść na głębie prawdziwego życia w Chrystusie.

ks. Proboszcz

K. Kiljański - koncert kolęd