Niedziela Zmartwychwstania

1 kwietnia 2018

Podziękowania za przygotowanie Triduum Paschalnego w naszej parafii:
- Panom Kościelnym, Panu Organiście, Scholi muzycznej, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Świętej,
- Liturgicznej Służbie Ołtarza, sprzątającym kościół, szykującym ciemnicę, grób oraz zasłonę krzyża,
- Paniom układającym kwiaty, dbającym o porządek wokół kościoła oraz przy krzyżu,
- Paniom, które upiekły ciasta na agapę, pełniącym służbę adoracyjną przy ciemnicy i grobie,
- Wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!

1. W dzisiejszą Niedzielę Zmartwychwstania Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, 12.00 oraz 18.30.

2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte w porządku niedzielnym. Ofiarami na tacę wspieramy uczelnie katolickie naszej Ojczyzny.

3. W Wielki Piątek rozpoczęliśmy Nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia, które przypada w przyszłą niedzielę. Dzisiaj i jutro modlitwa Nowenny po sumie parafialnej, a w ciągu tygodnia po wieczornych Mszach Świętych.

4. Wspólnota „Wieczernik” zaprasza dorosłych oraz młodzież pracującą na spotkanie modlitewno-formacyjne we wtorek o godz. 19.00 w domu parafialnym.

5. Próba scholi muzycznej dorosłych w środę o godz. 19.00 w domu parafialnym.

6. Wspólnota młodzieżowa "Ucho igielne" zaprasza na wieczorną Eucharystię w czwartek. Po Mszy świętej uwielbienie Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i spotkanie w domu parafialnym.

7. Zachęcamy do włączenia się w powstający oddział Caritasu w naszej parafii. Spotkanie organizacyjne z wicedyrektorem gdańskiej Caritas w czwartek o godz. 19.00 na plebanii.

8. W I czwartek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00, nabożeństwo pierwszoczwartkowe po porannej Mszy św. oraz przed wieczorną o godz. 17.50. Okazja do spowiedzi w I czwartek i I piątek miesiąca przed poranną i wieczorną Mszą Świętą.

9. W I sobotę miesiąca o godz. 7.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, o 7.30 Msza święta, a po niej Różaniec Fatimski.

10. Z racji oktawy Uroczystości Zmartwychwstania w najbliższy piątek nie ma postu.

11. Konferencja oraz dyskusja „Wizja duszpasterska parafii w świetle dokumentów papieża Franciszka” odbędzie się we wtorek 10 kwietnia o godz. 19.00 w domu parafialnym. Zapraszamy na to spotkanie członków parafialnych grup duszpasterskich oraz wszystkich parafian.

12. Osoby dorosłe, które chciałyby przystąpić do sakramentu bierzmowania, prosimy o zgłaszanie się do kapłanów.

13. O posprzątanie kościoła prosimy członkinie I Róży Różańcowej oraz osoby chętne w sobotę po porannej Mszy Świętej.

14. Przy wyjściu z kościoła można zabrać gazetkę parafialną oraz nabyć tygodnik „Gość Niedzielny”, miesięczniki „Mały Gość” i „Dobre Nowiny”.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Rekolekcje dla mężczyzn

"Parafia przy kawie" - "The Beatles"