5. niedziela zwykła

6 lutego 2022

1. Msza Święta, a następnie modlitwa w intencji uzdrowienia duszy i ciała odbędzie się w naszym kościele dzisiaj o godz. 18.30.

2. Dyżur przedstawiciela naszego Caritasu w dużej sali domu parafialnego w środę w godz. 17.30 – 18.00.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.00. W tym czasie również okazja do spowiedzi.

4. Kolejne spotkanie synodalne odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 w dużej sali domu parafialnego. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Bóg zapłać za ankiety synodalne. Można je jeszcze składać do wtorku w skrzynce między drzwiami od strony osiedla, a figurką Matki Bożej.

5. W piątek, 11 lutego, przypada wspomnienie NMP z Lourdes, a zarazem Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji parafian chorych oraz zmagających się z różnymi dolegliwościami o godz. 18.00. Po Mszy Świętej specjalne błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem tzw. błogosławieństwo lurdzkie. Serdecznie zapraszamy.

6. Warsztaty wokalne, które poprowadzi Aneta Barcik, odbędą się w domu parafialnym w sobotę, 12 lutego. Wszelkie informacje na parafialnej stronie internetowej oraz plakatach.

7. Małżeństwom polecamy kurs “Sara i Tobiasz” organizowany przez wspólnotę “Czas dla Rodzin” z Gdańskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Odbędzie się on w dniach 11-13 lutego w szkole im. św. Jana de La Salle w Gdańsku, przy ul. Słowackiego. Szczegóły i zapisy na: www.czasdlarodzin.pl

8. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, a także spotkania kolędowe w kościele. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary, które zostaną przeznaczone na remonty w naszym kościele.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy tak licznie zaangażowali się w rozbieranie choinek oraz szopki.

10. O posprzątanie kościoła prosimy członkinie I Róży Różańcowej oraz osoby chętne w sobotę o godz. 8.00.

11.  Przy wyjściu z kościoła jest wyłożona prasa, m.in. nowy numer darmowej gazety ewangelizacyjnej „Dobre Nowiny”. Można wziąć więcej egzemplarzy, aby rozdać innym. Do skrzynki przy gazetach można wrzucić dobrowolną ofiarę za to czasopismo, którą przekażemy redakcji, by mogły ukazywać się kolejne numery.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Mistrzostwa LSO w Kołobrzegu