Wielkanoc

17 kwietnia 2022

Za przygotowanie Triduum Paschalnego w naszej parafii:

- Panom kościelnym,

- Panu Organiście,

- Scholi muzycznej,

- P. Kasi za zaangażowanie w przygotowanie palemek, rekolekcje dla dzieci, przygotowanie dzieci do rocznicy I Komunii oraz w scholę,

- Młodzieży za prowadzenie Gorzkich Żali oraz piękną adorację w piątkowy wieczór,

- Ks. Błażejowi za poprowadzenie liturgii wielkopiątkowej,

- Nadzwyczajnym szafarzom Komunii Świętej,

- Liturgicznej Służbie Ołtarza na czele z Jackiem,

- Sprzątającym kościół,

- Robiącym ciemnicę, grób oraz zasłonę krzyża,

- Paniom Irenie i Lucynie, które od lat układają kwiaty,

- Panu Romanowi dbającemu nieustannie o porządek wokół kościoła,

- Drugiemu Panu Romanowi oraz jego małżonce za dbanie o otoczenie krzyża,

- Wspólnotom pełniącym służbę adoracyjną przy ciemnicy i grobie,

- Niosącym sztandary podczas procesji,

- Tym, którzy dostarczyli ciasto na wielkanocną agapę po rezurekcji,

- Wszystkim zaangażowanym w jakikolwiek sposób,

serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

1. W dzisiejszą Niedzielę Zmartwychwstania Msze Święte o godz. 8.00, 10.00, 12.00 oraz 18.30.

2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte w takim samym porządku. Ofiarami na tacę wspieramy uczelnie katolickie naszej ojczyzny.

3. Przed nami Oktawa Wielkanocy, czyli kolejne dni aż do przyszłej niedzieli obchodzimy jako jedno wielkie Święto Zmartwychwstania.

4. Z racji oktawy Uroczystości Zmartwychwstania w najbliższy piątek nie ma postu.

5. W Wielki Piątek rozpoczęliśmy Nowennę przed Świętem Bożego Miłosierdzia, które przypada w przyszłą niedzielę. Dzisiaj i jutro modlitwa Nowenny po sumie, w ciągu tygodnia po wieczornych Mszach Świętych, a w sobotę po porannej.

6. Życzenia ks. arcybiskupa, skierowane do nas wszystkich, znajdziemy w gazetce.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek w godz. 17.00 - 18.00. W tym czasie również okazja do spowiedzi.

8. Szóste, przedostatnie spotkanie synodalne, w czwartek o godz. 19.00 w dużej sali domu parafialnego.

9. Spotkanie młodzieży klas VII i VIII, która rozpoczęła przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania, w piątek o godz. 18.45 w kościele.

10. O posprzątanie kościoła prosimy członkinie IV Róży Różańcowej oraz osoby chętne w sobotę po porannej Mszy Świętej.

11. Przy wyjściu z kościoła jest wyłożona prasa.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Mistrzostwa LSO w Kołobrzegu