13. niedziela zwykła

26 czerwca 2022

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Papieskie Kolegium Polskie w Rzymie, które wymaga gruntownego remontu.

2. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz. 18.00,    a w poniedziałek, wtorek i środę po wieczornej Mszy Świętej.

3. W środę przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7.30 oraz 18.00. Taca w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. „Świętopietrze”.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek w godz. 17.00 - 17.45. W tym czasie również okazja do spowiedzi. Nabożeństwo Czerwcowe na zakończenie adoracji o godz. 17.45.

5. W I-szy piątek okazja do spowiedzi przed Mszami Świętymi. Nabożeństwo pierwszo piątkowe po porannej i wieczornej Mszy Świętej.

6. W I-szą sobotę o godz. 7.00 Godzinki, następnie Msza Święta oraz Różaniec Fatimski. Zapraszamy członków Żywego Różańca i wszystkich czcicieli Matki Bożej.

7. Decyzją władz diecezjalnych 25 sierpnia nastąpi w naszej parafii zmiana ks. wikariusza. Pożegnamy księdza Błażeja, któremu dziękujemy za 2-letnią pracę w naszej parafii – za odprawione Msze Święte, wygłoszone kazania, posługę w konfesjonale, robienie gazetki oraz opiekę nad Caritasem oraz Semper Fidelis. Bóg zapłać. W tym samym dniu powitamy w naszej parafii ks. Cezarego.

8. Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy 28 lipca. Kilka razy w tygodniu będzie kursował autokar z Gdańska, więc będzie można podjechać na jeden lub kilka dni pielgrzymki. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie www.pielgrzymka.gda.pl.

9. Gdańskie Seminarium Duchowne zachęca do wejścia na drogę formacji przygotowującej do sakramentu kapłaństwa. Zachęcamy młodzieńców naszej parafii do rozeznania tej drogi życia. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji do seminarium i warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminarium oraz w naszych gablotach ogłoszeń.

10. Po zabezpieczeniu drzwi przedsionek kościoła będzie na nowo otwarty w ciągu dnia.

11. O posprzątanie kościoła prosimy członków naszych wspólnot oraz osoby chętne w piątek o godz. 18.45. Dyżur modlitwy różańcowej w kościele ma IV róża.

12. Przy wyjściu z kościoła jest wyłożona prasa. Zachęcamy do nabywania i czytania.

13. Wszystkim parafianom życzymy dobrego czasu w okresie letnim. Wszystkim wyjeżdżającym udanych wakacji i urlopów. Pamiętajmy zawsze o modlitwie oraz udziale w niedzielnej Mszy Świętej. Gościom zaś życzymy jak najlepszego pobytu nad morzem.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Mistrzostwa LSO w Kołobrzegu