16.00 (w styczniu od pn do pt), w sobotę o 18.00

26. niedziela zwykła

25 września 2022

1. Spotkanie rodziców dzieci naszej parafii uczęszczających do klas I, II i III w ramach przygotowań do Pierwszej Komunii dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12.00 w kościele.

2. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza dzisiaj o godz. 19.15 w dużej sali domu parafialnego. Zapraszamy również rodziców ministrantów i lektorów oraz nowych chłopców chętnych do służby przy ołtarzu.

3. Dyżur przedstawiciela naszego Caritasu w dużej sali domu parafialnego w środę w godz. 17.30 – 18.00.

4. Uroczyste obchody pięciolecia biblijnego czasopisma "Galilea” odbędą się w środę, 28 września. O godzinie 18.00 będzie sprawowana Msza Święta w intencji autorów i czytelników w katedrze oliwskiej. Następnie konferencja ks. Wojciecha Węgrzyniaka - biblisty z Krakowa i poczęstunek w auli Jana Pawła II.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w czwartek w godz. 17.00 - 18.00. W tym czasie również okazja do spowiedzi.

6. Spotkanie Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis” w czwartek o godz. 18.40 w refektarzu parafialnym. Zapraszamy również nowych kandydatów do tej grupy.

7.Naszego nowego biskupa Piotra Przyborka będziemy gościć w najbliższy piątek na Mszy Świętej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy na tę Mszę prymicyjną, po święceniach biskupich, w naszej parafii wszystkich – dzieci, młodzież, dorosłych, członków wszystkich wspólnot.

8. W Pierwszą Sobotę Miesiąca o godz. 7.00 Godzinki, o 7.30 Msza Święta, a po niej różaniec fatimski. Serdecznie zapraszamy członków Żywego Różańca oraz wszystkich czcicieli Matki Bożej. W tym dniu nie będzie Różańca wieczorem.

9. Z okazji rozpoczynającego się miesiąca różańcowego serdecznie zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca na spotkanie przy kawie i herbacie w dużej sali domu parafialnego w sobotę o godz. 8.45.

10. Próba scholki dziecięco-młodzieżowej w każdą niedzielę o godz. 11.00 w kościele. Zapraszamy nowe kandydatki do dołączenia do scholi.

11. Poświęcenie różańców dzieci pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12.00.

12. Za tydzień również Wieczór Chwały. Msza Święta, a następnie modlitwa uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w intencji uproszenia zdrowia duszy i ciała o godz. 18.30. Przychodźmy odważnie z naszymi chorobami, cierpieniami, by Pan Bóg mógł nas uzdrawiać, uwalniać i napełniać Swoim Duchem.

13. Zapraszamy do rocznej formacji osoby, które pragną w swoim życiu dobrych zmian i rozwoju oraz chcą doświadczyć życia w mocy Ducha Świętego. Spotkania odbywać się będą w każdy II i IV poniedziałek miesiąca od października do czerwca w godz. 19.00-20.30 w dużej sali domu parafialnego. A więc rozpoczęcie 10 października. Szczegóły i zapisy na stronie www.radoscewangelii.pl oraz u ks. Jana.

14. Warsztaty w ramach programu „Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia” rozpoczniemy w środę, 19 października w domu parafialnym. Odbywać się będą 2 razy w miesiącu do czerwca. Przeznaczone są dla osób, które pragną uwolnić się od swoich niezdrowych (niszczących) sposobów myślenia i postępowania, aby odzyskać radość życia oraz pogłębić relację z Bogiem i innymi ludźmi. Więcej informacji, również o zapisach, u ks. Jana.

15. O posprzątanie kościoła prosimy członków naszych wspólnot oraz osoby chętne w piątek ok. godz. 19.00, czyli po Mszy Świętej z ks. biskupem. Dyżur modlitwy różańcowej w kościele ma IV róża.

16. Przy wyjściu z kościoła jest wyłożona prasa, m.in. nowy numer darmowego miesięcznika „Dobre Nowiny”. Można wziąć więcej egzemplarzy, aby rozdać innym. Do skrzynki przy gazetach można wrzucić dobrowolną ofiarę za to czasopismo, którą przekażemy redakcji, by mogły ukazywać się kolejne numery. Jest też nowy numer „Małego Gościa” oraz tradycyjnie gazetka parafialna i „Gość Niedzielny”.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

K. Kiljański - koncert kolęd