W pierwsze soboty miesiąca od września do czerwca o 15.00 - Eucharystia dla osób przeżywajacych stratę bliskiej osoby. "Aby w żalobie nikt nie był sam".

e-mail: nmpmkgdansk@gmail.com

Parafia przy kawie

W listopadzie 2022 roku ruszyły spotkania, które zatytuowaliśmy "Parafia przy kawie". Są one owocem spotkań synodalnych, w czasie których słuchaliśmy głosu Ducha Świętego i zastanawialiśmy się, co jeszcze możemy zaproponować parafianom oraz naszym gościom. Spotkania odbywać się będą co około miesiąc. Pierwszym, w listopadzie, był tzw. "Wieczór włoski", w czasie którego wspominaliśmy pażdziernikową pielgrzymkę do Włoch. 5 stycznia w ramach kolejnego spotkania gościliśmy Bernarda Dornowskiego (Czerwone Gitary) oraz Bogusława Olszonowicza (Duval), z którymi pośpiewaliśmy zarówno kolędy, jak i przeboje pierwszego z wymienionych zespołów. Spotkania gromadziły 30-40 osób. Kolejne spotkanie z cyklu "Parafia przy kawie" odbyło się 16 lutego. Gościliśmy zespół naszego parafianina Jana Stoppy, który wykonuje utwory zespołu "The Beatles".

Za nami piękny koncert, który zgromadził wielu parafian i gości. Zespół "Yes Today", poprzedzony supportem grającym utwory m.in. Al Jarreau i Erica Claptona, przypomniał nam wszystkim znakomite utwory Beatlesów. Miły tłusty czwartek z super bandem i rozbawioną publiką :)

Dni skupienia wspólnoty "Wieczernik" w Dębkach16-18.02.2024

Spotkanie opłatkowe