Msze św. w niedziele:
10.00 - suma parafialna;

Msze św. w dni powszednie
7.30 i 18.00

e-mail: jkuch@poczta.onet.pl

16. Niedziela Zwykła

23 lipca 2017

1. W okresie wakacyjnym zapraszamy codziennie na adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy pół godziny przed wieczorną Mszą świętą. W tym czasie również okazja do spowiedzi.

2. We wtorek święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich kierowców z pojazdami mechanicznymi: rowerami, motocyklami, samochodami. Po liturgii nastąpi obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów na placu przykościelnym i wokół kościoła.

3. W środę wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców Maryi – odpust w parafii w Letniewie.

4. W piątek wyruszy Gdańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Dziękujemy tym, którzy przynieśli wodę dla pielgrzymów. W zakrystii można się zapisać się do Grupy Złotej – to ci, którzy nie mogą wybrać się na szlak, ale chcą swoją modlitwą i rozważaniami towarzyszyć idącym.

5. O posprzątanie kościoła prosimy członkinie I Róży Różańcowej oraz osoby chętne w sobotę po porannej Mszy św.

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć tygodnik „Gość Niedzielny” oraz miesięcznik „Dobre Nowiny”.

Zmarła śp. Ewa Kaczmarek, lat 88 z ul. Twardej. Pogrzeb we wtorek o 9.30. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.

Wszystkim gościom życzymy udanego pobytu nad morzem, a parafianom udanych wakacji i urlopów.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Zakopane