Msze św. w niedziele:
10.00 – Suma Parafialna;

Msze św. w dni powszednie

28. niedziela zwykła

13 października 2019

1.  Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbiórka na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierającą w kształceniu zdolną, a niezamożną młodzież z małych miejscowości.
  2. Dzisiaj ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Po Msza Świętej o godz. 18.30 procesja wokół kościoła z rozważaniami różańcowymi. Dzisiaj nie będzie różańca przed Mszą Świętą.

3.     Nabożeństwa różańcowe w ciągu tygodnia o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci we wtorek i piątek o godz. 17.00.

4.     Wspólnota „Wieczernik” zaprasza na spotkanie formacyjne we wtorek o godz. 19.00.

5.     Dyżur przedstawiciela Caritasu w biurze parafialnym w środę w godz. 17.00 – 18.00.

6.     Młodzież zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 19.30.

7.     Zachęcamy do modlitwy za nasze miasto jedną tajemnicą różańca dziennie do 8 grudnia. Do tej „dziesiątki różańca” dołączamy krótką modlitwę, którą znajdziemy na małej karteczce przy prasie.

8.     Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w sprzątanie domu parafialnego po remoncie. Zapraszamy parafian do odwiedzenia dzisiaj po Mszy Świętej domu parafialnego.

9.     Za tydzień mamy tacę remontową.

10.W gazetce parafialnej znajdziemy dzisiaj kartki na wypominki. Są również wyłożone przy gazetach. Możemy je składać w zakrystii lub biurze parafialnym. Prosimy o wyraźne napisanie, jeśli mają to być wypominki roczne.

11. Od wczoraj mamy dwóch nowych ceremoniarzy. Uczestniczyli w sierpniu w 12-dniowym kursie w Ochotnicy Dolnej w Gorcach i w dniu wczorajszym zostali wyświeceni przez biskupa w Oliwie. Gratulujemy. Zatem w sumie mamy 3 ceremoniarzy spośród naszych lektorów.

12. ZUS organizuje 17 października Dzień Seniora w budynku NOT przy ul. Rajskiej. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.

13. Ulotki „Chrońmy nasze dzieci w naszych szkołach” znajdziemy przy gazetach.

14. Przy wyjściu z kościoła znajdziemy „Gościa Niedzielnego”, inne czasopisma oraz gazetkę parafialną.

15. O posprzątanie kościoła prosimy członkinie II Róży Różańcowej oraz osoby chętne w sobotę po porannej Mszy św.

W minionym tygodniu zmarli: Bożena Salamandra, l. 40, zam. przy ul. Twardej, Maria Cieszyńska, l. 70, zam. przy ul. Chwaszczyńskiej oraz Witold Jurczyk, l. 56, zam. przy ul. Reja. Polećmy ich miłosiernemu Bogu…

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Sadzenie żonkili w ramach akcji "Pola nadziei"

Nowi ceremoniarze