Msze św. w niedziele:
10.00 – Suma Parafialna;

Msze św. w dni powszednie
  7.30 i 17.00 - od pn do pt

sobota - 18.00

2. Niedziela Adwentu

8 grudnia 2019

1. Nowy numer biblijnego czasopisma „Galilea” można nabyć przy wyjściu z kościoła. Do gazety dołączona jest płyta z kolędami.

2. Dzisiaj przypada coroczny Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Jego celem jest duchowe i materialne wsparcie Kościoła katolickiego w krajach Europy Wschodniej, Rosji i Azji Środkowej. Ofiary na ten cel można złożyć do skrzynek „Ofiara na kwiaty” znajdujących się przy św. Antonim oraz przy gazetach.

3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć również świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, rozprowadzane przez „Caritas” w cenie 6 zł – mała i 16 zł – duża.

4. Roraty, czyli Msza św. adwentowa ku czci NMP, od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. W te dni nie będzie Eucharystii o godz. 18.00. W soboty natomiast wieczorna Msza św., która jest odprawiana już z liturgii niedzielnej, o godz. 18.00. Zachęcamy do przychodzenia na roraty z lampionami. We wtorek i piątek po roratach zapraszamy dzieci do domu parafialnego na ciepłe kakao.

5. Katecheza biblijna w poniedziałek o godz. 18.00 w domu parafialnym.

6. Wspólnota „Wieczernik” zaprasza młodzież pracującą oraz dorosłych na spotkanie modlitewno-formacyjne we wtorek o godz. 19.00 w domu parafialnym.

7. Dyżur przedstawiciela Caritasu w biurze parafialnym w środę w godz. 17.45 – 18.30.

8. W czwartek po roratach adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona Nieszporami o godz. 18.45.

9. Panowie kościelni będą w najbliższym tygodniu kontynuować roznoszenie opłatka na stół wigilijny.

10. Bóg zapłać za wszystkie dary złożone wczoraj podczas akcji naszej grupy charytatywnej w sklepach Merkus i Lidl. Dziękujemy również wolontariuszom, którzy zaangażowali się w akcję.

11. Przy św. Antonim jest wystawiony kosz, do którego można przynosić produkty żywnościowe oraz chemii gospodarczej, które zostaną przeznaczone do paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących parafian.

12. Dobroczynny Kiermasz Świąteczny odbędzie się w przyszłą niedzielę. Po każdej Mszy św. będzie można nabyć pyszne pierniczki i inne ozdoby świąteczne. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na działalność charytatywną w naszej parafii.

13. Organizujemy w domu parafialnym Wigilię dla osób samotnych i wszystkich, którzy chcieliby wspólnie przeżyć tę wieczerzę w domu parafialnym 24 XII o godz. 18.00. Serdecznie zachęcamy takie osoby do zgłaszania się do kapłanów.

14. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na cele remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.

15. O posprzątanie kościoła prosimy członkinie II Róży Różańcowej oraz osoby chętne w sobotę o godz. 8.00.

16. Przy wyjściu z kościoła jest wyłożona prasa: gazetka parafialna, „Gość Niedzielny” oraz inne czasopisma.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Sadzenie żonkili w ramach akcji "Pola nadziei"

Nowi ceremoniarze

30 0.12420010566711